Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Referent na finančnom oddelení

Značka pozície:

req31821

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

Od 1 450 EUR/mesiacplus nadtarifná zložka v závislosti od kvality uchádzača a pridelených zodpovedností

Náplň práce:

  • Správa úverov v ČR a SR
  • Vystavovanie bankových záruk pre firmy skupiny STRABAG
  • Správa bankových účtov a firemných kreditných kariet
  • Vykonávanie platobných príkazov pre firmy v ČR a SR
  • Fakturácia úrokov a účtovanie kurzových zaistení
  • Správa likvidity v rámci skupiny STRABAG
  • Komunikácia s centrálou v Rakúsku

Požiadavky:

  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Nevyhnutná je veľmi dobrá znalosť AJ slovom aj písmom (minimálne na úrovni B2.2)
  • Podmienkou je predchádzajúca prax s vykonávaním platobných príkazov, alebo vystavovanie bankových záruk
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • Zodpovednosť, precíznosť

Benefity:

  • stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti
  • moderné pracovné prostredie
  • príjemný kolektív
  • dôsledné zaučenie a dôraz na zabezpečenie neustáleho vzdelávania (Koncernová akadémia)
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku
  • stravovanie vo vlastnom zariadení s príspevkom na stravovanie nad rámec zákona
  • Podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, masáže na pracovisku)
  • Vianočný večierok, spoločné raňajky, športový deň, firemná škôlka
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3746395  Megjelentetés dátuma: 18.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac