Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Žeriavnik (viazač bremien) m/ž

Značka pozície:

req28707

Miesto nasadenia:

Sereď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,50 €/ hodina.

Náplň práce:

  • Obsluha žeriavov skupiny A1, A2, B1.
  • Vykládka a nakládka automobilov, železničných vagónov.
  • Zabezpečenie výrobkov proti posunu.
  • Uskladňovanie výrobkov (prefabrikátov).

Požiadavky:

  • Minimálne ročná pracovná skúsenosť ako žeriavnik.
  • Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy.
  • Zodpovednosť.
  • Manuálna zručnosť.
  • Precíznosť.
  • Flexibilita.
  • Zodpovedný prístup k práci.

Benefity:

  • Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE.
  • Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
  • Zabezpečenie ubytovania (pri vybraných pozíciách).
  • Príspevok zamestnávateľa na návštevu športových a kultúrnych podujatí.
  • A iné (bližšie informácie priamo na pohovore)....
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3734729  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,50 €/ hodina.