Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Operátor - obsluha betonárky (m/ž)

Značka pozície:

req28009

Miesto nasadenia:

Sereď

Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti. Práca zabezpečená počas celého roka v halách. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • od 7,50€/hod.

Náplň práce:

  • Obsluha miešacieho jadra v závode na výrobu prefabrikovaných konštrukcií.
  • Výhodou je prax s obsluhou akejkoľvek betonárky.

Požiadavky:

  • Ukončené SŠ vzdelanie.
  • Minimálne 1 ročné pracovné skúsenosti ako betonár.
  • Manuálna zručnosť.
  • Analytické a technické myslenie.
  • Preukaz obsluhy stavebných strojov (betonárka).
  • Tímová spolupráca.

Benefity:

  • stravovanie zabezpečené v rámci závodu
  • práca zabezpečená počas celého roka v halách
  • 5 dňový pracovný týždeň (PO-PI), víkendy,sviatky voľné
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na rekreáciu nezaopatreného dieťaťa
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3713605  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti. Práca zabezpečená počas celého roka v halách. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • od 7,50€/hod.