Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Podpora a poradenstvo v softvérových aplikáciách v stavebníctve (m/ž)

Značka pozície:

req26780

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

2 000 EUR/mesiac

Náplň práce:

Metodická podpora tvorby cenových kalkulácií a kontrolingu.
Samostatné vedenie školení cenovej ponuky, tvorby cenových kalkulácií, verejného obstarávania a vytvárania reportov v softvéroch využívaných spoločnosťou STRABAG (RIB-iTWO a ďalšie).
Presadenie a rozvoj procesu digitalizácie v pracovných činnostiach.
Podpora v implementácií štandardov spoločnosti STRABAG v cenových kalkuláciách a kontrolingu.
Koordinácia meetingov a vzdelávacích seminárov.

Požiadavky:

Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na pozemné staviteľstvo.
Záujem a znalosti v IT oblasti zameranej na špeciálne softvérové aplikácie.
Predchádzajúca pracovná skúsenosť v pozemnom staviteľstve min. 2 roky – podmienka.
Podpora sústavného vývoja nových pracovných metód.
Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom i písmom – podmienka.
Ochota cestovať v rámci služobných ciest doma i do zahraničia.
Proaktívny prístup s vysokým nasadením pre ďalšiu tvorbu a optimalizáciu riešení a procesov.
Veľmi dobré analytické a koncepčné schopnosti, cieľovo orientovaný pracovný prístup.
Vysoká miera samostatnosti ako aj práca v tíme, štruktúrovaný prístup k práci.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 2000,- EUR (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností. Nástupný termín - január 2020.
BENEFITY: Stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti.
Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.
Týždeň dovolenky naviac.
Možnosť osobného rozvoja.
Priateľské pracovné prostredie.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 3613040  Megjelentetés dátuma: 23.1.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac