Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Účtovník na oddelení došlých faktúr m/ž

Značka pozície:

req27709

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy 61A, Bratislava

Od 1100 Eur brutto. Uvedená mzda je minimálna možná ponuka. Finálne platové ohodnotenie závisí od skúseností, jazykových a iných schopností uchádzača.

Náplň práce:

účtovanie/spracovanie prijatých tuzemských a zahraničných faktúr a zabezpečenie úhrad
účtovanie/spracovanie pokladní
účtovanie kreditných kariet
spolupráca s internými/externými klientami
spolupráca s audítormi
pomoc interným klientom
*pomoc interným klientom

Požiadavky:

SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
NJ alebo AJ výhodou
znalosť legislatívy pre účtovanie faktúr
word+excel
pozícia vhodná pre absolventa

Benefity:

*stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti
*moderné pracovné prostredie
príjemný kolektív
*dôsledné zaučenie a dôraz na zabezpečenie neustáleho vzdelávania prostredníctvom širokej ponuky školení Koncernovej akadémie
*jazykové vzdelávanie na pracovisku
*stravovanie vo vlastnom zariadení
*podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, Samozber jabĺk, masáž na pracovisku a iné)
*spoločné aktivity (raňajky, športový deň, vianočný večierok)
*v piatok skrátený deň do 14:00 hod.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3591337  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1100 Eur brutto. Uvedená mzda je minimálna možná ponuka. Finálne platové ohodnotenie závisí od skúseností, jazykových a iných schopností uchádzača.