Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Zmluvný referent (m/ž)

Značka pozície:

req21175

Miesto nasadenia:

Bratislava

1.400,- €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky podľa jeho predchádzajúcich skúseností a znalostí.

Náplň práce:

  • Spracovanie zmlúv o dielo so zreteľom na súlad a koordináciu medzi zmluvami s objednávateľmi a podzhotoviteľmi.
  • Kontrola podzhotoviteľských zmlúv.
  • Kontrola súťažných podkladov obstarávateľov.
  • Spracovávanie dodatkov k zmluvám.
  • Pripomienkovanie zmluvných podmienok a identifikácia rizík z technického pohľadu.
  • Príprava podkladov k pravidelným fakturáciám, vedenie korešpondencie s jednotlivými dodávateľmi a investormi.
  • Vytváranie harmonogramov výstavby, sledovanie dodržiavania plnenia

Požiadavky:

  • Ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (Stavebná fakulta).
  • Predchádzajúca prax na podobnej pozícii min. 2 roky.
  • Ovládanie anglického jazyka.
  • MS Office-pokročilý.
  • Samostatnosť, zodpovednosť.
  • Zmysel pre detail.
  • Odolný voči stresu.

Benefity:

  • Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťu 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
  • Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
  • Príspevok na návštevu kultúrnych a športových podujatí.
  • Možnosť využitia materskej škôlky "Štrabáčik" pre deti zamestnancov.
  • Multisport karta.
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a iné...
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3444338  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.400,- €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky podľa jeho predchádzajúcich skúseností a znalostí.