Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Personalista (m/ž)

Značka pozície:

req25138

Miesto nasadenia:

Bratislava

od 1.300 €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky podľa jeho predchádzajúcich skúseností a znalostí.

Náplň práce:

  • prvotná komunikácia s novo nastupujúcim zamestnancom do pracovného pomeru (PP),
  • kompletná administrácia pred nástupom zamestnanca (vstupné formuláre, zaistenie BOZP školenia, zber dokumentov pred nástupom do PP),
  • spolupráca so servisnou koncernovou spoločnosťou pri vyhotovení pracovných zmlúv (PZ),
  • príprava dodatkov k PZ, predlžovaniu PP, príprava dohôd mimo PP,
  • príprava podkladov k ukončeniam PP,
  • kompletizácia podkladov a nahadzovanie dochádzky k uzávierke pre robotníckych zamestnancov na mesačnej báze na prelome mesiacov v spolupráci s kolegyňou, cca 130-150 zamestnacov do koncernového programu Consite (zaškolíme),
  • aktívna spolupráca s bezpečnostnými technikmi pri zaisťovaní vstupných lekárskych prehliadok a preškolení z BOZP pre novo nastupujúcich zamestnancov, resp. preventívnych LP pre existujúcich zamestnancov,
  • aktívna spolupráca so zodpovednými osobami z pracovnej zdravotnej služby,
  • spolupodieľanie sa na riešení rôznych pracovnoprávnych záležitostiach (porušenia pracovnej disciplíny) a pod.,
  • dodržiavanie Zákonníka práce a interných koncernových smerníc a usmernení, sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve,
  • práca s internými informačnými systémami (AS4U, SOFTIP, BE SOFT,..), do ktorých Vás zaškolíme,
  • participácia na HR činnostiach (recruiting, personálny marketing,...) - min 30% činnosti

Požiadavky:

  • pokročilá znalosť pracovného práva SR,
  • skúsenosti s prijímaním zamestnancov a s ukončovaním PP,
  • najmenej 5 ročné pracovné skúsenosti v personalistike,
  • ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka (min.úroveň B1) podmienkou,
  • zákaznícka orientácia a príjemné vystupovanie,
  • absolútna diskrétnosť pri styku s pracovno -právnymi dokumentami a osobnými údajmi zamestnancov,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • lojalita k tímu a k zvereným úlohám,
  • pokojné zvládanie časového tlaku (v čase mesačných uzávierok),
  • empatia (viac než žiadaná !),
  • vynikajúci time manažment,
  • asertívne a diplomatické jednanie, správanie a taktnosť,
  • schopnosť zdieľať a odovzdávať získané poznatky,
  • precíznosť,
  • tímový a inovatívny "duch".

Benefity:

  • Silné a stabilné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea,
  • zoznámenie sa s procesmi veľkej nadnárodnej spoločnosti, možnosť odborného (horizontálneho rastu),
  • demokratické vedenie,
  • pracovný pomer ponúkame na dobu neurčitú,
  • v prípade jazykových znalostí možnosť participovať na rôznych medzinárodných projektoch
  • priateľský pracovný kolektív personalistiek,
  • zaškolenie do interných procesov skúsenou personalistkou,
  • stravovanie zabezpečné priamo v budove zamestnávateľa, s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona,
  • materská škôlka ŠTRABÁČIK pre deti zamestnancov zamestnávateľa v priestoroch centrály,
  • možnosti návštevy kultúrnych a športových podujatí hradených zamestnávateľom,
  • Multisport karta,
  • podpora ďalšieho vzdelávania (hard skills, soft skills, ako aj jazykového), návšteva konferencií, odborných prednášok a pod.,
  • garancia dodržiavania výplatného termínu,
  • teambuildingové aktivity v rámci celého roka,
  • notebook aj na súkromné účely,
  • no open space, sedenie v kancelárii po 2,
  • koncernová koncepcia podnikového manažmentu zdravia "PMZ" napr: možnosť cvičiť priamo na centrále jogu, masáže na pracovisku, dni zdravia 1x v roku, možnosť aktívne na dobrovoľnej báze účastniť sa podujatí pod záštitou PMZ,
  • parkovanie v garáži zamestnávateľa,
  • nápoje na pracovisku zdarma,
  • zľavy u rôznych partnerov cez webovú platformu Corplife a iné....
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3356086  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.300 €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky podľa jeho predchádzajúcich skúseností a znalostí.