Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Mechanik - opravár stavebných strojov

Značka pozície:

req27938

Miesto nasadenia:

Podunajské Biskupice

1. skúšobná doba 3 mesiace (od 1000,- do 1200,- Euro brutto) 2. po skúšobnej dobe (od 1200,- Euro brutto)

Náplň práce:

oprava stavebných strojov,nákladných vozidiel

Požiadavky:

vyučený v odbore
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3334005  Megjelentetés dátuma: 31.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1. skúšobná doba 3 mesiace (od 1000,- do 1200,- Euro brutto) 2. po skúšobnej dobe (od 1200,- Euro brutto)