Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Izolatér/Izolatérka

Značka pozície:

AT-2018-123121

Miesto nasadenia:

Rakúsko

od 12,41 EUR za hodinu, okrem toho podľa dohody príjem na základe vyučenia, kvalifikácie a praxe.

Náplň práce:

Hľadáme izolatéra/izolatérku na izolácie pre tunely, nádrže a strechy. Uvítame aj malú partiu izolatérov (2-4 osoby).

Požiadavky:

  • Ukončené vzdelanie
  • Znalosť nemeckého jazyka aspoň na základnej úrovni
  • skúsenosti s prácou v tuneloch, na stavbách
  • ochota cestovať
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3306545  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 12,41 EUR za hodinu, okrem toho podľa dohody príjem na základe vyučenia, kvalifikácie a praxe.