Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Technik debnenia a lešenia pre oblasť ZS

Značka pozície:

SK-2015-014714

Miesto nasadenia:

Bratislava - Podunajské Biskupice, Bratislava

Náplň práce:

Pozíciu obsadzujeme pre našu koncernovú firmu BMTI SK s.r.o., ktorá sa zaoberá nákupom, prenájmom a servisom stavebných strojov a mechanizácie.
Technik na uvedenej pozícii bude zodpovedný za oblasť západného Slovenska:

  • komunikácia so zákazníkmi (stavby)
  • zabezpečovanie nasadenosti koncernového materiálu
  • komunikácia s dodávateľmi služieb a produktov
  • objednávanie materiálu
  • kontrola kvality vyvezeného materiálu na stavbách
  • technická podpora
  • logistika
  • a iné

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • skúsenosti / prax v obore debnenia a lešenia
  • užívateľská znalosť práce na PC
  • vodičský preukaz skupiny B
  • komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať

Benefity:

práca na plný uväzok, zodpovedajúce platové ohodnotenie, stravenky, služobné auto, služobný notebook, služobný mobil, služobný fotoaparát
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 2195848  Megjelentetés dátuma: 24.7.2015