Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Stavbyvedoucí (m/ž) do Žiliny

Značka pozície:

CZ-2017-024374

Miesto nasadenia:

okres Žilina

Náplň práce:

  • Samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit stavbu.
  • Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a vůči dodavatelům.
  • Řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zesmluvněných dodavatelů.

Požiadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství.
  • Pokročilá znalost Microsoft Office a Microsoft Project.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Vysoká časová flexibilita.
  • Manažerské schopnosti a zkušenosti.
  • Znalost NJ / AJ výhodou.

Benefity:

  • Zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Možnost seberealizace a další profesní rozvoj.
  • Týden dovolené navíc.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3241071  Megjelentetés dátuma: 16.1.2018