Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Strojník stavebných strojov pre prevádzku v Bratislave

Značka pozície:

SK-2017-021285

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • strojník betonárne zaisťuje činnosti súvisiace s prípravou výroby, priamou výrobou a odberom skúšobných vzoriek čerstvého betónu na betonárni
  • zaisťuje udržiavanie technologickej linky a strojov v prevádzky schopnom stave

Požiadavky:

  • stredoškolské vzdelanie alebo vyučenie technického smeru (strojárstvo alebo elektro)
  • VP sk. B nutný, VP sk. C alebo T výhodou
  • základná uživateľská znalost PC
  • strojnícky preukaz (čelné kolové nakladače, popr. betonárky) výhodou
  • skúsenosti a prax sú vítané
  • samostatnosť, zodpovednosť a časová flexibilita sú nutné

Benefity:

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej a silnej nadnárodnej spoločnosti a zároveň priateľské a tímové prostredie. Ponúkame zodpovedajúce finančné ohodnotenie, stravné lístky, prémie a výhodné mobilné tarify pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3069929  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017