Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Ekonóm/-ka stavby

Značka pozície:

SK-2016-018859

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • Evidencia, kontrola a predkontácia došlých faktúr, ako aj vyžiadanie kvalitatívnej a kvantitatívnej kontroly výkonov prostredníctvom odborného personálu.
  • Vystavovanie faktúr na odberateľa za príslušné obdobia.
  • Ekonomické plánovanie, realizácie stavby, vypracovanie resp. spoluúčasť na pracovných kalkuláciách, vytvorenie príslušnej dokumentácie a jej aktualizácia.
  • Kontrola nákladov, vytváranie pravidelných porovnaní cieľ/skutočnosť, týkajúcich sa nákladov a výkonov, ako aj priebežná aktualizácia pracovných kalkulácií ako zdroja informácií.
  • Pravidelná kontrola pohľadávok, platieb a ručení/záruk.
  • Zostavenie bilancie za obdobie, s ktorým časovo a vecne súvisí, zostavenie mesačných výkazov výkonu, tvorba rezerv a opravných položiek.
  • Pomoc pri obstarávaní materiálu v zhode so stavbyvedúcim.
  • Zodpovedné preverovanie zmlúv, súhlas a vyjadrenie o bezchybnosti zmluvy v zhode so stavbyvedúcim.
  • Zodpovedná realizácia inventúr.

Požiadavky:

  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru (príp. stavebné vzdelanie + ekonomické znalosti).
  • Predchádzajúca prax v odbore je podmienkou.
  • Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je vítané.
  • Samostatné a zodpovedné vykonávanie ekonomických činností.
  • Znalosť MS Office (Excel, Word) podmienkou, AS400 výhodou.
  • Komunikatívnosť, pracovitosť, dôslednosť, flexibilita, tímový prístup, odolnosť voči stresu,...

Benefity:

  • silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE,
  • príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona,
  • príspevok zamestnávateľa na návštevu športových a kultúrnych podujatí,
  • firemné teambuildingové akcie,
  • v priestoroch centrály sa nachádza jedáleň a škôlka pre deti zamestnancov, a iné..
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 2745997  Megjelentetés dátuma: 1.10.2016