Logo STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Upratovačka/Upratovač

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Slovnaftská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného kolegu/kolegyňu.
Budeš mať na starosti:
• Udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte.
• Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov.
• Umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch.
• Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení.
• Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov.
• Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne).

*pracovná doba: od 06:00 do 14:30
Miesto pracoviska: Slovnaft, Bratislava

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, budeme sa tešiť na Váš životopis, ktorý zašlite na email, alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: 0904/835 394.

• Polročné a koncoročné odmeny
• Referenčný bonus až do výšky 500 €
• DDS 3.pilier dôchodkové sporenie
• 2 dni dovolenky navyše

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť.
Prax nutná.

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3829302  Megjelentetés dátuma: 25.3.2024  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac