Pracovník v stavebníctve (Murár) / Pomocný pracovník

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka v stavebníctve (Murára):
- murovacie práce, omietky, stierky, maľby a iné;
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy
- zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok
- kladieme veľký dôraz na dodržiavanie požadovanej kvality vykonaných prác

Ďalej hľadáme pracovníka pre pomocné stavebné práce.
Požadujeme prax v oblasti stavených prác, výhodou sú skúsenosti s prácou pri kladení podlahy, maľovaní, inštalácie drobných interiérových zariadení.

Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Kontaktujeme len vybratých kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

pracovitosť, spoľahlivosť, aktívny prístup k práci, flexibilita

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3213079  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou