Redaktor domácej politiky

STORYmedia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.01.2017 / dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový online portál - hlavne.sk hľadáme do tímu šikovných ľudí, ktorí majú prehľad predovšetkým o dianí v domácej politike, zahraničí aj showbiz. Hľadajú aktuálne témy, prinášajú zaujímavé tipy na spracovanie.

...a majú veľkú chuť naštartovať niečo nové :)

- maximálne flexibilný pracovný čas
- možnosť sebarealizácie a rastu

Okrem životopisu v slovenskom jazyku môžete pripojiť ukážky Vašich publikovaných článkov. Uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, médiá, iné... (nezáleží)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
WordPress - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-kreatívne myslenie
-skúsenosti s redakčným systémom WordPress
-gramatika a štylistika na slušnej úrovni
-prehľad o dianí na sociálnych sieťach a domácich aj zahraničných weboch
-skúsenosti s fotografiou a videom vítané

Prevádzkovateľ nového spravodajsko-spoločenského portálu www.hlavné.sk so sídlom v Bratislave. Portál je zaradený vo výskume IABmonitor:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3242251  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000 € + odmeny