Kvantový Analytik / Programátor

BOOSTER INVEST management s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
1 150 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je v závislosti od predchádzajich pracovných skúseností uchádzača a prehodnocuje sa hneď po skúšobnej dobe + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu dynamického rastu hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorý rozšíria náš team.

Úlohou analytika je zodpovedne, precízne a s citom podporovať tím riadenia portfólia:
• vytváranie číselných a písomných reportov o existujúcich investíciách
• programovanie propietárnych a makroekonomických modelov
• pravdepodobnostná a štatistická analýza finančných dát
• aktívne vyhľadávanie nových investičných príležitostí na základe technických ukazovateľov
• príprava analýz makro/mikro-ekonomických podmienok (aj ad-hoc)
• matematické, účtovné a numerické due diligence
• analýza a monitoring obchodných, finančných a inovatívnych trendov.

• aplikácia procesov machine learning, testy robustnosti ako Monte Carlo, Permutačná metóda atď.
• aplikácia risk management metód pre portfólio a makroekonomiku

Zamestnaním u nás získate:
• vysokú úroveň modelovania a písania správ
• nové znalosti investičných postupov a procesov
• prístup k rôznym dynamickým triedam aktív a sieti ľudí
• nové možnosti osobného rozvoja a sebarealizácie s akcentom na individualitu
• atraktívne možnosti kariérneho rastu v otvorenom a profesionálnom prostredí
• príležitosti pracovať na lokálnej aj globálnej úrovni
• interné a externé vzdelávanie
• motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
• ak máte záujem o klasické benefity - ponúkame MultiSport kartu, príspevok na stravovanie, športové aktivity, jazykové kurzy, sick day
• firemné raňajky a obedy
• výborná príležitosť na Váš osobný rast, kariérny rast s možnosťou pôsobenia v zahraničí
• ročné bonusy v závislosti od výsledkov
• mladý a skvelý kolektív, jedinečná firemná kultúra
• využívanie anglického jazyka

Okrem toho:
• staráme sa o pitný režim! Vychutnajte si kávičku, čaj alebo nealko nápoje podľa svojej chuti
• niekoľko team buildingov počas celého roka, aby sme spolu relaxovali a užili si voľný čas
• obchodné telefónne číslo aj na súkromné účely
• naše pracovné hodiny nie sú presne stanovené, záleží len na Vás, ako si spravujete svoj time-management
• veríme v tvrdú, ale čestnú prácu. Pomáhame rásť klientom aj zamestnancom a preto kladieme dôraz na teamového ducha s ohľadom na individualitu každého z nás
• podporujeme Váš osobný rozvoj, aby sme Vám pomohli rásť.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a vážime záujem o prácu v našej spoločnosti STONEBRIDGE CAPITAL. V prípade záujmu pošlite Váš ŽIVOTOPIS spolu s krátkym MOTIVAČNÝM listom
Pre veľký záujem kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Pri zasielaných dokumentoch prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, fyzika, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Python - Expert
C++ - Expert
C - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť vedieť čítať medzi riadkami, vyhľadávanie dát a ich priama a nepriama spojitosť
- preukázateľná numerická, matematická a analytická schopnosť. Veľkou výhodou je predchádzajúca pracovná skúsenosť v podobnej oblasti
- znalosť v programovaní makroekonomických modelov a algoritmov pre trading výhodou
- excelentné komunikačné schopnosti v písomnej a hovorenej angličtine a slovenčine
- univerzitné vzdelanie získané v USA, Veľkej Británii alebo na prestížnej univerzite v EU je výhodou
- prirodzená zvedavosť, schopnosť rýchlo reagovať a nadobúdať nové znalosti
- kritické myslenie s dôrazom na detaily
- vyvinutý zmysel pre etiku a schopnosť konštruktívne reagovať na spätnú väzbu
- prirodzená túžba uspieť v náročnom a dynamickom prostredí

Stonebridge Capital je popredný správca hedžových fondov. Zameriavame sa na absolútny výnos a ochranu majetku privátnych a inštitucionálnych investorov. STONEBRIDGE CAPITAL HEDGE FUND je multistrategický hedžový fond zameraný na alternatívne investície s kanceláriami v Bratislave, Hamiltone a Singapure.
Naša pevná kultúra kladie dôraz na čestnosť, húževnatosť, tvrdú prácu, tvorivosť a dôkladosť. Sme hrdí na to, že od nášho vzniku sa nám darí zachovávať rovnakú úroveň úsilia, pokory, vodcovstva, integrity a pozornosti venovej každému detailu našej práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4211258  Megjelentetés dátuma: 28.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac