Montážna partia

KUNAJ - svet okien a dverí

Miesto práce
Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacHľadáme hotovú montážnu partiu na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a schopných mužov spod Tatier, ktorí nám pomôžu v budovaní dobrého mena aj naďalej a budú naše výrobky montovať v rámci celej SR a šíriť tak autentickú vôňu dreva...

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme montážne partie, na živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzači musia byť manuálne zruční, schopní pracovať sami.

Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné drevené dvere, protipožiarne dvere. Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.
Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Tatranskej Štrbe.
Viac na: www.kunaj.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3941999  Megjelentetés dátuma: 24.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac