Kreslič výrobnej dokumentácie v AutoCade

KUNAJ - svet okien a dverí

Miesto práce
Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečovanie realizačnej a výrobno-technickej dokumentácie do výroby , kontrola a spolupráca s výrobou pri príprave výrobných listov ,
- spolupráca s obchodným a marketingovým útvarom pri návrhoch technických riešení pri príprave cenových ponúk, spolupráca pri príprave nových technologických postupov,
- komunikácia so zákazníkmi pri príprave výrobných listov, samostatné riešenie
- projektovanie okien a dverí v programe AutoCad, prekresľovanie ručných návrhov do elektronickej podoby
- elektronické vkladanie produktov firmy do projektovej dokumentácie stavby
projektov v oblasti produktov firmy . Miesto výkonu práce - Tatranská Štrba

Možnosť odborného rastu, dlhodobý a stabilný pracovný pomer, zaujímavé platobné ohodnotenie, preplácanie nadčasov, v blízkosti firmy sa nachádza vlaková a autobusová zastávka.

Prosíme uchádzačov, aby svoje žiadosti a životopisy zasielali mailom na [email protected], prípadne poštou na adresu firmy, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor. Do žiadosti je potrebné uviesť o akú pozíciu má uchádzač záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevospracujúci priemysel, Projekty pre technickú dokumentáciu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v oblasti technickej konštrukcie - výhoda, technická fundovanosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, strategické myslenie, ochota učiť sa nové veci, flexibilný pracovný čas

Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné drevené dvere, protipožiarne dvere. Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.
Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Tatranskej Štrbe.
Viac na: www.kunaj.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1916375  Megjelentetés dátuma: 3.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR