Obchodný zástupca Off trade (Retail) - Zaujímavá príležitosť v oblasti FMCG

STOCK Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie vybraného kandidáta sa odvíja od jeho praxe a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodného ducha, rád/rada komunikuješ a chceš pracovať v spoločnosti, ktorá má výnimočné portfólio? Tak nám pošli svoj životopis, pár vetami napíš prečo by si chcel/a u nás pracovať a uchádzaj sa tak o pozíciu obchodného zástupcu v našej spoločnosti.

Tvoja náplň práce bude pozostávať z nasledujúcich činností:

- pravidelná návšteva stálych zákazníkov podľa stanoveného týždenného plánu návštev
- realizácia objednávok na pridelených maloobchodoch a veľkoobchodoch
- zabezpečovanie rastu predaja vo zverenom regióne
- budovanie vizibility produktov spoločnosti
- vyhľadávanie nových príležitostí pre podporu predaja u zákazníka
- sledovanie a rozširovanie portfólia produktov u zákazníka
- predstavenie a realizácia promo akcií u zákazníka
- vyjednávanie druhotného umiestnenia na prevádzkach
- celkový servis pre zákazníka
- identifikácia, analýza a riešenie prípadných problémov

- služobný automobil aj na súkromné účely
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- 13ty plat
- príspevok na DDS
- zamestnanecké zľavy
- sick days
- rôzne firemné podujatia...

Vyhovujúce bydlisko uchádzača: Považská Bystrica, Žilina, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad.

Z časových dôvodov budeme reagovať len na životopisy uchádzačov, ktorí z nášho pohľadu vyhovujú profilu pozície a poslali motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dynamické pracovné nasadenie
- výborné organizačné zručnosti
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
-obchodnícke zručnosti (obchodnícka matematika, kroky návštevy)

Spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. sa zaoberá dovozom a distribúciou alkoholických nápojov - úspešných a obľúbených značiek rodiny Fernet Stock, vodky Amundsen, originálnej Golden Ľadovej, pravých destilátov Tri Stromy alebo skvelého pravého rumu Republica, vďaka ktorým sa radí medzi lídrov na slovenskom trhu s alkoholickými nápojmi. Od októbra 2020 je naša spoločnosť súčasťou česko-slovenského biznis klastra.

V apríli 2017 vstúpila spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. do distribučnej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory, vďaka ktorej prináša na slovenský trh ikonický americký bourbon Jim Beam, francúzsky koňak Courvoisier, ručne vyrábanú whisky Maker’s Mark, škótsku single malt whisky Laphroaig, či írsku whisky Connemara.
Viac o nás nájdete na našej stránke www.stock.sk

Hodnoty našej spoločnosti sú:

Integrita vo všetkom čo robíme
Rešpekt k rôznorodosti a rovnosť príležitostí
Dôvera v zamestnancov a ich splnomocnenie
Agilnosť malej spoločnosti
Vzájomná podpora

Do nášho tímu hľadáme práve tých, ktorým sú naše hodnoty blízke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2472500  Megjelentetés dátuma: 28.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac