Specialista Logistiky (Referent/ka)

Sto Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • skladové hospodárstvo - objednávanie tovaru, evidencia a vybavovanie objednávok, vedenie administratívy a archivácia dokumentov
  • zákaznícke centrum - komunikácia so zákazníkom, poradenstvo, zakladanie objednávok, vedenie malej pokladne
  • spracovanie zakázok, vedenie obchodných prípadov, pravidelná fakturácia
  • koordinácia dopravy, zodpovednosť za expedíciu, kontrola nákladov
  • komunikácia s dodávateľmi, prepravcami, odberateľmi
  • podpora obchodného oddelenia
  • zodpovednosť za sklad, plánovanie výroby, pravidelné vykonávanie inventúr
  • práca v SAP

Požadujeme, aby ste mal/a:

  • skúsenosti s prácou na logistike alebo na podobnej pozícii - Referent logistiky, Referent odbytu apod. ak ste kandidátom s pracovnými skúsenosťami,
  • nadšenie a záujem o logistiku a ak ste absolventom vysokej školy s minimom pracovných skúseností,
  • skúsenosť s prácou v SAPe je veľkou výhodou, ale nie je to podmienka,
  • AJ na pokročilej úrovni,
  • komunikatívnosť,
  • vynikajúce organizačné schopnosti, rozlišovanie priorít, zmysel pre detaily,
  • odolnosť voči stresu a zálibu v práci typu multi-tasking,
  • práca s PC – MS Excel, Word, IBM Lotus Notes

K tomu Vám ponúkame:

  • úväzok 75% (6 hodín denne)
  • rôznorodú a zaujímavú prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi špičky v obore fasádnych a zatepľovacích systémov,
  • výborný štart v oblasti logistiky a rovnako aj ďalší nadväzujúci krok v kariére,
  • po 1 roku zamestnania možnosť predĺženia zmluvy na dobu neurčitú,
  • platové ohodnotenie v rozmedzí od 1100 EUR do 1300 EUR mesačne*
  • služobný mobil,
  • viac než 50% príspevok na stravné lístky,
  • príspevok na dôchodkové pripoistenie,
  • veľmi priateľskú firemnú atmosféru s veľmi nízkou fluktuáciou a príjemné pracovné prostredie.

  • Platové ohodnotenie:

Platové hodnotenie sa pohybuje v rozmedzí 1100 EUR - 1300 EUR mesačne a zahŕňa v sebe hrubou mesačnú mzdu vrátane kvartálnych odmien.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3800370  Megjelentetés dátuma: 31.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100 EUR/mesiac