Vedúci prevádzky

STILUS, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
dohodou a po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy + odmeny v % podľa výkonu prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie prevádzky v Banskej Bystrici
- obchodné stretnutia s klientmi – prezentácia prevádzky
- komunikácia s klientelou spoločnosti a prekladateľmi
- koordinácia pracovných projektov
- vypracovávanie cenových ponúk na preklady a tlmočenie
- prijímanie, zadávanie a odovzdávanie zákaziek
- administratívne práce súvisiace s vedením prevádzky

Ponúkame zaujímavú prácu v pracovnom prostredí novej prevádzky, zaujímavé finančné ohodnotenie, rozvoj jazykových schopností, možnosť ďalšieho vzdelávania - jazykové kurzy.

Záujemcovia o pozíciu zašlite životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Vyhradzujeme si právo odpovedať iba uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni minimálne B2 (úroveň C1 a znalosť obidvoch jazykov výhodou), spoľahlivosť, zodpovednosť, aktívny prístup k riadeniu prevádzky, komunikačné schopnosti, dôslednosť a flexibilita.

Prekladateľská a tlmočnícka agentúra so sídlom na Grösslingovej ulici 71 v Bratislave.
- Pobočka Trenčín, Jesenského 12
- Pobočka Žilina, Mariánske nám. 26
- Pobočka Banská Bystrica, Janka Kráľa 1
Služby:
* 39 jazykov
* všetky druhy prekladov aj v expresných termínoch do 2, 8 a 24 hodín
* súdne overenie prekladov
* tlmočenie na všetkých úrovniach

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 557675  Megjelentetés dátuma: 3.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou a po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy + odmeny v % podľa výkonu prevádzky