Koordinátor servisných technikov - dispečér

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Dlhá 91, Nitra-Mikova Ves
Termín nástupu
31.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 900,- brutto + var.bonusy vyplácané mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a mailová komunikácia;
- plánovanie servisných zásahov na VZV a manipulačnej technike ;
- riadenie údržby, technickej kontroly, kontrola dodržiavania termínov v systéme SAP;
- zabezpečenie dostupnosti servisu pre zverený región;
- kontaktná osoba pre zákazníkov vo všetkých oblastiach servisu STILL vo zverenom regióne;
- riadenie a rozvoj servisných technikov;
- vytváranie zákaziek a cenových ponúk;
- kontrola a opravovanie servisných správ v SAP-e;
- vytváranie mesačných reportov;
- aktívna komunikácia a podpora regionálnych servisných manažérov;

- Dodatková dovolenka
- Školenia a pravidelná podpora pri práci
- Jazykové vzdelávanie
- Trinásty plat
- Príspevok do III. piliera
- Podpora športových aktivít

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, pošlite prosím písomnú prihlášku spolu s profesným životopisom zašlite do 31.1.2019. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť, flexibilita
- slušné vystupovanie a jednanie
- schopnosť rýchleho rozhodovania
- logické uvažovanie a technické myslenie
- hospodárska korešpondencia

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2847287  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,- brutto + var.bonusy vyplácané mesačne