Pomocný majster vo výrobe

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
asap
5,21 EUR/hod.Základný plat od 5,21,-€/ hod v závislosti od schopností a predchádzajúcich skúseností, mesačná odmena na základe splnenia cieľov možná až do výšky 14%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jeho náplňou práce je:
- nahrádzať výrobných operátorov na výrobnej linke v prípade dočasného opustenia pracoviska
- hlásiť majstrovi akékoľvek problémy týkajúce sa výroby (chod linky, správnosť komponentov, kvalita komponentov)
- šetrné zaobchádzanie s komponentami a nástrojmi, ktoré používa pri svojej práci
- kontrolovať dostatočnú zásobu komponentov a nedostatok hlásiť vedúcemu linky a následne informovať vodiča VZV o vzniknutom nedostatku komponentov a zabezpečiť ich dovezenie na linku
- asistovať majstrovi pri výmene výrobných objednávok,
- starostlivosť o čistotu pracovného prostredia,
- vedie a riadi tím zamestnancov patriacich k výrobnej linke, za ktorú zodpovedá
- školí a motivuje tím podriadených zamestnancov tak, aby bola dosiahnutá osobná produktivita ako i produktivita za linku
- zodpovedá za zaučenie novoprijatých zamestnancov a preškoľuje existujúcich zamestnancov
- zodpovedá za zvýšenie efektivity výroby a inicializuje projekty na jej zvýšenie
- zodpovedá za kvalitu výroby na zverenej linke, náhodne kontroluje parametre výrobkov v súlade so systémom kvality zavedeným v spoločnosti
- schvaľuje balenie ako i výrobné nálepky a certifikáty vzťahujúce sa k vyrábanej objednávke
- zodpovedá za výrobu a balenie výrobkov podľa výrobných manuálov, štatisticky kontroluje balenie jednotlivých výrobkov
- zodpovedá za čisté a bezpečné pracovné prostredie v súlade s 5S
- implementuje LEAN výrobné praktiky na zverenej linke

Mesačný bonus do výšky 14%
Príplatky za poobednú zmenu
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu.
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného.
Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania s maturitou alebo vyššie technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Schopnosť motivovať podriadených
• Schopnosť podporovať spoluprácu a tímovú prácu
• Schopnosť dosahovať výsledky v stanovenom čase
• Dobré plánovacie a prioritné schopnosti
• Časová flexibilita (ochota pracovať v nadčasoch, ak je to potrebné)
• Ochota neustále sa vzdelávať a rozvíjať

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4028660  Megjelentetés dátuma: 3.2.2021  Alapbér (bruttó): 5,21 EUR/hod.