Plánovač - Operatívny nákupca

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacZákladný plat od 950,-€ v závislosti od schopností a predchádzajúcich skúseností, ročná odmena na základe splnenia cieľov možná až do výšky 14% z ročnej hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje dostupnosť materiálu na základe výrobných plánov
- analyzovanie požiadaviek materiálov pre výrobu
- pripravovanie správ o činnosti dodávateľov
- spracovávanie objednávok na pridelené výrobky
- uvoľňovanie výrobných objednávok
- upravovanie kapacít dodávateľov
- sledovanie objednaných materiálov
Plánuje výrobu na lisovni kovov a zostavuje harmonogramy na základe stanovených výrobných kapacít, dostupnosti materiálu a zákazníkom požadovaných termínov dodávok
- Zostavuje kalendár a stanovuje kapacity pre výrobu a zadáva ich do systému SAP
- Sleduje, analyzuje a vypracováva správy o dosiahnutých výsledkoch výroby

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu.
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného.
Ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov do 14% ročnej hrubej mzdy

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom, aj anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Technické, Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívny, flexibilný pracovník, ktorý :
- je zodpovedný, presný, spoľahlivý,
- je schopný tvorivo riešiť problémy,
- vie simultánne pracovať na viacerých projektoch.
- schopný tvorivým spôsobom riešiť problémy

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3868991  Megjelentetés dátuma: 9.3.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac