Logistik

STIEFEL EUROCART s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
september - október 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 + osobne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie nepretržitých dodávok materiálu a tovaru pre výrobné oddelenie a expedíciu;
• Sledovanie množstva materiálu a tovaru na sklade v informačnom systéme;
• Komunikovanie s dodávateľmi ohľadom spôsobu a času dodania materiálu a tovaru;
• Komunikovanie s dopravcami a optimalizovanie nákladov na prepravu tovaru od dodávateľov a k zákazníkom;
• Komunikovanie so skladníkmi ohľadom optimálneho uskladnenia paliet s materiálom v priestoroch skladu;
• Komunikovanie s výrobným oddelením ohľadom zabezpečenia dostatočného množstva materiálu potrebného pre plynulý chod výroby;
• Zodpovedanie za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a prepravy;
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít;
• Vyhľadávanie a kontaktovanie nových prepravcov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach;
• Analyzovanie cenových ponúk, príprava dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok;
• Pripravovanie letákových a obdobných akcií zameraných na podporu predaja;
• Spolupráca pri inventarizácii;
• Zabezpečovanie vybavovania reklamácií;
• Zodpovednosť za kontrolu nákladov a reporting;
• Evidencia došlých tovarových faktúr;

Parkovacie miesto v mieste práce, nápoje zadarmo, zamestnanecké zľavy,
Jedná sa o prácu v príjemnom, čistom a nehlučnom prostredí.
Stravné lístky 4 eur.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu s kontaktnými údajmi.
Vyhovujúcich záujemcov zavoláme na osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, zodpovednosť, doťahovanie detailov,

Vydavateľstvo a obchodná spoločnosť pôsobiaca 30 rokov na Slovensku v oblasti vzdelávania. Tvoríme a predávame vzdelávacie materiály, didaktické a kreatívne pomôcky a digitálne technológie.
Viac na www.stiefel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3757794  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 + osobne ohodnotenie