Brigádnik pre predajňu Steve Madden (Bratislava/OC Aupark)

STEVE MADDEN / EMK Group s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbožňuješ topánky a chceš pracovať so značkou, ktorú pozná celý svet? Máš na to dosť odvahy byť iný a si pripravený na nové výzvy? Vieš vytvoriť vynikajúcu atmosféru?

Tak potom hľadáme práve teba!

Hľadáme šikovných, dynamických a tvorivých ľudí s pozitívnym prístupom do nášho tímu.

Náplň práce:

- obsluha zákazníkov na predajni a poradenstvo pri výbere obuvi a doplnkov
- práca s pokladňou
- budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- udržiavanie poriadku v predajni a v sklade

- profesionálne a stabilné prostredie v mladej a dynamickej spoločnosti
- možnosť pracovať pre medzinárodnú značku
- pár trendových topánok Steve Madden

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Nadšenie pre módu a úsmev na tvári
Cit pre zákazníka
Výborné komunikačné schopnosti
Flexibilita/práca aj cez víkendy
Samostatnosť/ale ste aj tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci
Znalosť slovenského jazyka

EMK Group s. r. o. je spoločnosť, ktorá má výhradné zastupovanie americkej značky Steve Madden.

Steve Madden je americká značka obuvi, kabeliek a iných módnych doplnkov od roku 1990. Samotný zakľadateľ Steve Madden je najúspešnejším americkým návrhárom topánok. Za krátku dobu spôsobil vďaka svojim skúsenostiam s unikátnym a kreatívnym dizajnom doslova revolúciu v obuvníckom priemysle. Inšpiroval sa hlavne New Yorskými ulicami a jeho topánky sú pre ľudí, ktorí majú radi pozornosť! Vyznačujú sa jedinečným dizajnom, originálnymi vzormi a vysokou kvalitou. Svojimi dizajnami umožňuje ženám vyjadrenie vlastnej individuality skrz ich unikátny štýl a pritom zachytáva všetky najnovšie trendy. Dnes má Steve Madden milióny fanúšikov po celom svete.
ID: 3734666  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR/hod.