Projektový manažér Requirement Engineer - Viedeň

Stengl a.s.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2200 eur (zakladna zlozka mzdy) - 3500 eur pri tpp (je mozna aj zivnost) + cestove naklady + diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zber požiadaviek, analýza a dokumentácia
- ďalší rozvoj riadenia projektov
- vypracovanie a zavedenie noriem riadenia projektov
- Monitorovanie súladu
- Vypracovať a zaviesť normy riadenia projektov
- Analýza požiadaviek v oblasti IT projektov
- Analýza procesov, modelovanie a optimalizácia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• niekoľko rokov odbornej praxe v porovnateľnej pozícii
• Veľmi dobré všeobecné vedomosti v oblasti IT a projektového riadenia v oblasti IT projektov
• Znalosť štandardov dokumentácie pre požiadavky IT (ako UML, procesné modelovanie) a štandardy riadenia procesov
• Znalosť ako užívateľ v Confluence / Jira je žiaduca
• Dobrá znalosť hovorenej a písanej angličtiny
• Výhodou je školenie, certifikácie a metodické znalosti v oblasti riadenia projektov a procesov, ako aj analýza požiadaviek IT

• Asertívna osobnosť so silnými analytickými zručnosťami, procesným myslením a orientáciou na riešenie, ktoré sa používa pri hľadaní mimo rámčeka
• Tímový hráč s komunikáciou a vyjednávacím právom
• Príležitostná cestovná pripravenosť na medzinárodné projekty

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3435265  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2200 eur (zakladna zlozka mzdy) - 3500 eur pri tpp (je mozna aj zivnost) + cestove naklady + diety