Verejné obstarávanie - Konzultant

Stengl a.s.

Miesto práce
Sumbalova 1/A, Karlova Ves
Mzdové podmienky (brutto)
1100 eur (základná zložka mzdy) - 1500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme špecialistu pre verejné obstarávanie.
Náplň práce:
- poradenstvo v oblasti verejného obstarávania (VO);
- realizácia zákaziek v zmysle Zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z. z. (ZVO), aktuálne platných metodických pokynov a príručiek pre VO;
- zodpovednosť za dodržiavanie postupov a termínov stanovených ZVO a ďalšími predpismi;
- realizácia VO týkajúcich sa zákaziek financovaných z fondov EU;
- realizácia prieskumu trhu;
- prípravná a realizačná fáza procesu VO;
- realizácia elektronického VO;
- v spolupráci s klientmi: návrh postupu VO, opis predmetu zákazky, špecifikácia podmienok účasti a stanovenie kritérií na vyhodnotenie ponúk a pod.;
- vypracovanie súťažných podkladov a ostatných dokumentov k VO v súlade so ZVO;
- zadávanie zákaziek do informačných systémov (ISZU, EVO);
- vyhodnocovanie ponúk;
- vypracovanie a kontrola dokumentácie z VO;
- komunikácia so záujemcami, uchádzačmi, UVO a ostatnými relevantnými inštitúciami;
- revízne postupy;
- spracovanie stanovísk, spracovanie odpovedí na dožiadania UVO, RO a SO;
- zabezpečovanie zverejňovania informačných povinností v súlade s platnou legislatívou;
- spracovanie, kompletizácia a príprava dokumentácie na kontroly RO a SO.

- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom dynamickom kolektíve
- vzdelávanie a kariérny rozvoj
- rôzne zamestnanecké benefity
- zabezpečenie komfortu na pracovisku – samozrejmosťou

Pre veľké množstvo uchádzačov budeme kontaktovať len tých čo spĺňajú kritéria.
V prípade záujmu zašlite životopis v Slovenskom jazyku a pripojte dokument kde uvediete vaše konkrétne skúsenosti s verejným obstarávaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v hospodárskej korešpondencii
- znalosť problematiky EU fondov výhodou
- schopnosť pracovať samostatne
- odborná vedomosť a praktická skúsenosť pri všetkých častiach verejného obstarávanie (podklady, proces, zmluvy, opis predmetu)
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- aktívny a pozitívny prístup k práci
- schopnosť zvládať stresové situácie
- komunikačné a prezentačné zručnosti

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1901240  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 eur (základná zložka mzdy) - 1500 eur