Kurič a obsluha Teplárne Radvaň v STEFE Banská Bystrica, a.s.

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Zvolenská cesta 1, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2019
3,85 EUR/hod. K základnej zložke mzdy patrí osobný príplatok vo výške 0,59 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné úlohy na tejto pozícii patrí:
- obsluha technologických zariadení teplárne spojených s výrobou tepla a kombinovanou výrobou elektriny a tepla
- monitorovanie a regulácia fyzikálnych veličín spojených s prevádzkou technológie
- obsluha plynovej kotolne
- regulácia prevádzkových parametrov zariadení so zabezpečením maximálnej hospodárnosti
- udržiavanie technológie v prevádzkyschopnom stave
- odstraňovanie a oprava porúch menšieho rozsahu na rozvodoch a zariadeniach teplárne a ich letná údržba
- spolupráca pri revíziách technologických zariadení

Sme tím, v ktorom sa individuálne predstavy spájajú do jedného celku a svojim zamestnancom okrem sebarealizácie, ponúkame
- rôznorodú prácu v stabilnej a rastúcej spoločnosti v teréne i na stabilnom pracovisku
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- rôzne programy starostlivosti o zamestnancov
- stravné lístky nad rámec zákona v hodnote 3,60 EUR
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- okrem základnej mzdy ďalšie zložky mzdy
- príplatky za víkendovú prácu na báze priemernej hodinovej mzdy
- otvorenú a priateľskú atmosféru.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Informačnú povinnosť nájdete na www.stefe.sk v sekcii ochrana osobných údajov. Osobné údaje uchádzačov budú po uplynutí 1-ročnej lehoty po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle interných predpisov, registratúrneho poriadku a platných predpisov z oblasti ochrany osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technickom

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Vzhľadom na obsadzovanú pozíciu je podmienkou elektrotechnické oprávnenie § 22 podľa vyhlášky 508/2009, samostatný elektrotechnik nad 1000V a vyššie, práca v dvojzmennej prevádzke, výhodou je kuričský preukaz akejkoľvek triedy a prax v obsluhe vyhradených technických zariadení plynových a tlakových.

Úspešný kandidát je zdravotne spôsobilý na výkon nočnej práce, manuálne zručný, presný a precízny, zodpovedný, komunikatívny, zákaznícky orientovaný, má vysoké pracovné nasadenie a predpoklady neustáleho vzdelávania sa a rozvoja.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3534984  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,85 EUR/hod. K základnej zložke mzdy patrí osobný príplatok vo výške 0,59 EUR/hod.