Špecialista pre oblasť investícií a obchodu v STEFE Rimavská Sobota

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Gorkého 8a, Rimavská Sobota
Termín nástupu
16.09.2018
900 EUR. Uvedená mzda predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Dohodnutá nástupná mzda môže byť aj vyššia v závislosti od Vašej kvlaifikácie, skuseností a miery splnenia požadovaných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava investičných projektov /výstavba a rekonštrukcie horúcovodných sietí, inštalácia odovzdávacích staníc tepla, budovanie kotolní a pod./
- koordinácia prác na investičných projektoch
- zabezpečenie dodržiavania povinností spoločnosti v oblasti životného prostredia
- komunikácia s úradmi a zabezpečenie úradných povinností pri realizácii investičných projektov
- získavanie nových akvizícií v oblasti tepelnej energetiky
- získavanie a rozširovanie trhu v oblasti energetických služieb

Sme tím, v ktorom sa individuálne predstavy spájajú do jedného celku a svojim zamestnancom okrem sebarealizácie, ponúkame
- rôznorodú prácu v stabilnej a modernej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- 3 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- rôzne programy starostlivosti o zamestnancov
- otvorenú a priateľskú atmosféru

V rámci ďalších mzdových zvýhodnení ponúkame
- mesačné prémie na základe hodnotenia nadriadeného
- štvrťročné prémie na základe dosiahnutých cieľov spoločnosti
- 13. plat
- jubilejné odmeny a finančný príspevok na kultúrne a športové podujatia

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Informačnú povinnosť nájdete na www.stefe.sk v sekcii ochrana osobných údajov. Osobné údaje uchádzačov budú po uplynutí 6-mesačnej lehoty po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle interných predpisov, registratúrneho poriadku a platných predpisov z oblasti ochrany osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, elektrotechnika, storjárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát je komunikatívny, samostatný, precízny a presný, má schopnosť analyticky a kriticky uvažovať, zvládať stres, má výborné organizačné schopnosti a je orientovaný na zákazníka.
Uvítame kandidátov s praktickými skúsenosťami z oblasti tepelnej energetiky, výhodou bude prax a skúsenosti z výrobnej spoločnosti alebo prax na podobnej pozícii v rozsahu min. 2 rokov a znalosť Nemeckého jazyka alebo Anglického jazyka.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3461877  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR. Uvedená mzda predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Dohodnutá nástupná mzda môže byť aj vyššia v závislosti od Vašej kvlaifikácie, skuseností a miery splnenia požadovaných predpokladov na danú pozíciu.