Špecialista energetiky a zmluvných vzťahov

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
STEFE Zvolen, s.r.o., Unionka 54, okres Zvolen
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa dodávateľsko-odberateľských vzťahov v oblasti dodávky tepla a odberu ostatných energií (zemný plyn, nakúpená tepelná energia)
- koordinácia odpočtov energií
- bilancovanie spotrieb tepla a ostatných energií, vyhodnocovanie účinnosti a efektívnosti prevádzky zariadení, návrhy na jej optimalizáciu
- správa údajovej základne informačného energetického systému (evidencia odberateľov, vonkajších denných teplôt a pod.)
- realizácia mesačnej a ročnej fakturácie nákladov za dodávku tepla a teplú vodu
- atestovanie zariadení

Svojim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti, možnosti ďalšieho vzdelávania, know-how medzinárodného holdingu, rôzne programy starostlivosti o zamestnancov, motivujúci plat zodpovedajúci pracovnému zaradeniu.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese, budú po jeho skončení archivované a zlikvidované v zmysle z.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, tepelná energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Uchádzač o pracovné miesto Špecialistu energetiky a zmluvných vzťahov spĺňa ďalšie požiadavky:
- prehľad v legislatíve týkajúcej sa energetickej oblasti a metrológie (Z.č 250/2012, 251/2012, 657/2007, 137/2010, 321/2014,..)
- skúsenosti s tvorbou bilancií potrieb a spotrieb energií a s ich plánovaním
- skúsenosti s účinnosťou zariadení, efektivitou, spaľovacím procesom
- skúsenosti s databázami a zručnosti v oblasti práce s IT technológiami
Potenciálny uchádzač je komunikatívny, zákaznícky orientovaný, má príjemné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie, je samostatný, zodpovedný, precízny a spoľahlivý.
Komunikácia v NJ alebo AJ je výhodou.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2670815  Megjelentetés dátuma: 20.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou