Operátor CNC strojov, Laser

Štefan Pacák

Miesto práce
Tepličská cesta 13, Spišská Nová Ves-Tarča
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor laseru zabezpečuje plynulý chod výroby výpalkov, umiestňuje plechové tabule na pracovný stôl laseru, nastavuje a zameriava, zbiera výpalky po ukončení rezania laserom, kompletuje výpalky a pripravuje na odovzdanie a expedíciu

osobné finančné ohodnotenie za vykonanú prácu,

Uchádzač o miesto musí spĺňať uvedené požiadavky, prejde osobným pohovorom, kontaktovať osobne alebo telefonicky, poslať životopis a motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické , strojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie, manuálna zručnosť, flexibilita, schopnosť učiť sa a zdokonaľovať seba aj pracovné postupy, húževnatosť

Firma Štefan PACÁK bola založená v roku 1990 a odvtedy úspešne pôsobí na trhu v rôznych odvetviach. Venovali sme sa aj vnútroštátnej a medzinárodnej autodoprave. Túto činnosť sme už ukončili. V aktuálnom období sa venujeme autoservisu a činnostiam s tým spojenými. Prevádzka funguje spoľahlivo o čom svedčí spolupráca s viacerými poisťovňami, taktiež máme nadviazané zmluvné spolupráce s veľkými spoločnosťami, kde sa staráme o vozové parky. Ďalšou činnosťou, ktorou sa zaoberáme je strojárska výroba, CNC rezanie laserom, CNC ohýbanie, zváranie, CNC obrábanie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3311576  Megjelentetés dátuma: 17.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900