Koordinátor údržby strojov a zariadení

STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1600 az 2300 EUR podla skusenosti kandidata

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jeho úlohou bude :

1. Vytvoriť plán preventívnej a pravidelnej údržby strojov vo výrobe (vstrekolisy, roboty)
2. Organizovať preventívnu údržbu a vytvoriť plán obnovy
3. Zabezpečiť výkonnosť strojov optimalizáciou preventívnej údržby
4. Zabezpečiť priebežnú údržbu v súlade s výrobou
5. Riadiť sklad údržby
6. Zaistenie predpísaných kontrol a revízií
7. Zabezpečiť technickú správu budovy a jej okolia
8. Vytvoriť plán revízií a údržby budovy a jej technických zariadení
9. Vyhľadávanie, vyjednávanie, a komunikácia s dodávateľmi služieb a energií
10. Zodpovednosť za náklady spojené s prevádzkou budovy a jej technických zariadení (telekomunikácie, upratovacie a bezpečnostné služby, prenájmy)

Práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti, s možnosťou postupného vývoja pracovnej pozície podľa motivácie a schopností kandidáta.

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu s fotkou a ručne napísaného motivačného listu v slovenčine, a v angličtine na uvedenú e-mailovú adresu.

Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom, zasielajte prosím aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. v tomto znení :
" Týmto dávam súhlas so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov po dobu jedného roka v spoločnosti STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. v zmysle zákona c. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania."

Po uplynutí jedného roka, budú osobne údaje zlikvidovane, v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

2- 3 ročné skúsenosti na podobnej pozícii nevyhnutné. Požadujeme technické a samostatné myslenie, dôslednosť, organizačné schopnosti, aktívny prístup k práci, schopnosť čítať technickú dokumentáciu, motivácia osobného a odborného rastu.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 499654  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 az 2300 EUR podla skusenosti kandidata