Účtovník/účtovníčka

STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude :
Komplexné vedenie účtovníctva (vystavovanie faktúr, ich zasielanie a sledovanie, došlé faktúry, pokladňa, pohyby na účtoch, materiál na sklade), kontakt s audítormi, klientmi a dodávateľmi, reporty Intrastat, NBS, DPH. Vypracovávanie mesačných reportov pre vedenie spoločnosti; iné

Práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti, s možnosťou postupného vývoja pracovnej pozície podľa motivácie a schopností kandidáta.

Pozícia je na dobu určitú, zastupovanie počas materskej dovolenky.

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu s fotkou a ručne napísaného motivačného listu vo francúzštine alebo v angličtine na uvedenú e-mailovú adresu.

Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Spolu s motivačným listom a životopisom, zasielajte prosím aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. v tomto znení :
" Týmto dávam súhlas so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov po dobu jedného roka v spoločnosti STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. v zmysle zákona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania."

Po uplynutí jedného roka, budú osobne údaje zlikvidovane, v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Dôveryhodnosť,
• Organizačné schopnosti,
• Dôslednosť,
• Rýchle porozumenie, orientácia,
• Efektívnosť,
• Schopnosť samostatne pracovať
• Prax v odbore vítaná
• Francúzsky jazyk výhodou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4030094  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac