Projektový manažér - certifikácia

STEELTEC s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
3.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacod 1000 Eur na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia a kompletné riešenie CE DIN EN 1025/EN 1090 certifikácie s príslušnými orgánmi, vybavenie všetkých potrebných náležitostí spojených s certifikáciou.

Prosím Vás zasielať životopis v nemeckom jazyku a len vážny záujemca.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Anglicko, Francúzsko).
V súvislosti s veľmi pozitívnym obchodným vývojom prispôsobujeme našu spoločnosť narastajúcim nárokom.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňaju požiadavky prijatia do zamestnania, budú následne pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3822681  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacod 1000 Eur na základe dohody