Izolatér, pomocný pracovník

Steelcon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,70 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Izolatérske a pomocné práce v stojárenskej výrobe

Ponúkame Vám plat podľa kvalifikácie, medzinárodné pracovné prostredie, možnosti osobného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárenská výroba

Steelcon Slovakia a jej materská spoločnosť Dominion Steelcon je globálne pôsobiaca medzinárodná spoločnosť. Naše oceľové komíny možno nájsť kdekoľvek vo svete v rôznych závodoch, predovšetkým v energetickom a výrobnom sektore.
Spoločnosť je popredným výrobcom voľne stojacich samonosných oceľových komínov do výšky 140 metrov. Steelcon Slovakia je členom skupiny Dominion Group s približne 5 000 zamestnancami na celom svete. Po celom svete bolo dodaných viac ako 7000 oceľových komínov Steelcon, a preto je celkový koncept spoločnosti Steelcon v tomto odvetví jedinečný.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1656212  Megjelentetés dátuma: 24.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,70 EUR/hod