Pracovník vo výrobe

STD, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
mzda 720 euro/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisov na výrobu plastických materiálov
- kontrola výrobkov
- manipulácia s výrobkami
- balenie výrobkov
- pomoc pri údržbárskych prácach
- zápis údajov

Dobrý kolektív, práca v stabilnej spoločnosti, dobré platové podmienky, 13. plat

Žiadosť s priloženým životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielať na adresu [email protected] alebo poštou na adresu STD, a.s., Hlavná 1, 059 51 Poprad

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

STD, a.s je mladá spoločnosť s približne 50 zamestnancami. Máme dlhoročnú skúsenosť s výrobou komponentov z expanzného plastového materiálu. Výroba je sústredená hlavne do oblasti priemyslu bielej techniky, obalov a automobilového priemyslu.
Ponúkame zaujímavú a nemonotónnu prácu v dynamickej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 315038  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzda 720 euro/ brutto