Vedúci výroby

STD, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 euro brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie a spracovávanie objednávok od klientov, zabezpečenie dodržania požadovaných termínov
• Tvorba výrobného plánu a kontrola jeho plnenia
• Zodpovednosť za celkový chod výroby v spoločnosti
• Riadenie pracovníkov výroby
• Spoluúčasť pri tvorbe interných smerníc
• Návrhy na zlepšenie kvality, zvyšovanie produktivity a zníženie nákladov
• Spolupráca s ostatnými členmi riadiaceho tímu (kvalita, údržba, nákup)
• Kontrola dodržiavania technologických postupov a interných predpisov
• Reporting, štatistiky

- práca v stabilnej firme, ľahký priemysel
- vzdelávanie a tréning na zvýšenie kvalifikácie
- dobré pracovné prostredie a dobrý kolektív
- 13. plat

Žiadosť s priloženým životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zašlite poštou na uvedenú adresu alebo emailom na [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dobrá organizácia práce
- iniciatívnosť pri plnení úloh
- výborné komunikačné schopnosti

STD, a.s je mladá spoločnosť s približne 50 zamestnancami. Máme dlhoročnú skúsenosť s výrobou komponentov z expanzného plastového materiálu. Výroba je sústredená hlavne do oblasti priemyslu bielej techniky, obalov a automobilového priemyslu.
Ponúkame zaujímavú a nemonotónnu prácu v dynamickej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 278999  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 euro brutto