Koordinátor vodičov

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Linz, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1 500 eur + príplatky za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaškolenie pri nástupe vodičov, pravidelné preskúšanie vodičov (min. 1 x ročne)
- komunikácia s vodičmi ohľadom dennej operatívy
- príprava a rozdelenie dokladov potrebných pre výkon zamestnania a následné preberanie dokumentov od vodičov
- sťahovanie tachografových kariet
- súčinnosť pri kontrole stavu nákladných vozidiel , osobných vozidiel a ubytovní

- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou a 700 vodičmi
- firemný mobilný telefón a notebook
- možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
- kompletné zaškolenie
- ubytovanie v Linzi

Informácie o výberovom konaní

Ste pre nás správna osoba ak:
- máte dobré kolegiálne a komunikatívne vlastnosti
- radi telefonujete
- ste flexibilný, ochotný učiť sa nové veci, prispôsobivý...
Ak ste sa v popise našli, neváhajte a kontaktujte nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
- komunikatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- vodičský preukaz skupiny C je výhodou

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4066932  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac