Vodič MKD, striedač

STD DONIVO a.s.

Na Štepnici 1, Banskobystrický kraj, okres Zvolen, Zahraničie - ostatné
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POTREBUJETE BYŤ VIAC DOMA?
PRIJMEME VODIČA NA TURNUSY 14 dní jazda + 2 až 5 dní voľno podľa dohody
- vedenie tandemovej súpravy v krajinách EÚ
- jazdíme najmä Nemecko, Taliansko, Francúzko a Španielsko

- nové max. 3 ročné, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom (tandemy/prechodky)SCANIA, VOLVO, DAF,MERCEDES
- striedanie a nástup do práce iba na Slovensku
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
- základný plat a denná sadzba, teda základný plat 522,- euro brutto + denná sadzba od 40,- euro v čistom
- komunikácia firemnými mobilnými telefónmi pridelenými vodičovi
- firemné platobné VISA karty, pridelené vodičovi

Informácie o výberovom konaní

www.facebook.com/firma.std.donivo/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- znalosť geografie EÚ
- ovládanie tabletu

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3103251  Megjelentetés dátuma: 7.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v texte