Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy Linková preprava

STD DONIVO a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 500 EUR/mesiac– 624€ + stravné, odmeny, v čistom 78€ za odpracovaný deň + prémia za úsporu PHM ,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie vybavenej súpravy v krajinách EÚ, stabilné trasy AT – EU
- pravidelná linková preprava s voľnými víkendami

-zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
- VIP životné poistenie so sporením (príspevok firmy vodičovi je 30,- eur mesačne) vyplácané vodičovi už po 5. roku
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne k 25. dňu mesiaca
- možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
- zácvik a zaškolenie nových vodičov začiatočníkov na riadnu pracovnú zmluvu
- firemný mobilný telefón
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
- firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
- kvalitný sociálny program pre vodičov (firemné sporenie, relaxačné pobyty, firemné akcie)
- NOVE! vernostný bonus už po odpracovaní 3 rokov, odmeňovanie pri dožití životného jubilea a odchode do dôchodku

- nové, max. 3 - ročné plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita
Seriózny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Orientačné – geografické schopnosti
Znalosť jazykov vítaná (nie podmienkou)
Samostatnosť

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3066096  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 1 500 EUR/mesiac– 624€ + stravné, odmeny, v čistom 78€ za odpracovaný deň + prémia za úsporu PHM ,