Technický a projektový manažér pri výrobe hliníkových a plastových konštrukcií

STAVREM PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca projektového manažéra pri navrhovaní technických riešení pri výrobe hliníkových a plastových konštrukcií pomocou softwaru Reynal, ReynaPro, Schuecal a Alicad - zaškolenie poskytneme, vytváranie cenových ponúk a výrobných podkladov a následne dohľad nad správnou realizáciou.

Zázemie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s profesionálnym tímom kolegov. Zabezpečenie potrebných školení a tréningov. Ostatné zamestnanecké benefity budú prejednané pri pracovnom pohovore.

Máme záujem o vážneho uchádzača, ktorý hľadá zamestnanie v stabilnej spoločnosti na dlhý čas. Osobný kontakt s vedením spoločnosti je nutný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, strojárstvo a elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti zo stavebníctva sú výhodou.

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa výrobou a montážou hliníkových konštrukcií, stavebnou činnosťou, dodávkou a montážou objektových, bytových a športových podlahových krytín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1990232  Megjelentetés dátuma: 17.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac1200