Skladník

STAVOSPOL, spol. s r.o.

Miesto práce
Turzovka-Stred, Turzovka
Termín nástupu
Ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacod 700 €/mesiac + ostatné príplatky podľa zákonníka práce. Mzda je závislá od skúseností a zručností a bude upresnená na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem materiálu do skladu a jeho zaskladnenie
- Kontrola dodacích listov pri príjme materiálu
- Zabezpečovať doplňovanie tovaru
- Obsluha VZV a paletových vozíkov a ich údržba
- Kontrolovať dostupnosť a kvalitu sortimentu
- Poskytovať informácie o ponúkanom sortimente
- Nakládka a vykládka materiálu a tovaru

- Príspevok na stravovanie – stravné lístky v hodnote 5,00 €
- Zamestnanecká zľava na nákupy v našich predajniach
- Pravidelné prehodnocovanie platov
- Sociálny fond – finančné bonusy za pracovné a životné jubileá a pri príležitosti Vianoc
- Zľavy u našich partnerov

Pozícia sa obsadzuje pre pobočku v Turzovke. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- Slušné vystupovanie, ústretovosť voči zákazníkom
- Flexibilita, komunikatívnosť
- Trestná bezúhonnosť
- Výhodou uchádzača je vodičský preukaz sk. C a preukaz obsluhy VZV.

Spoločnosť STAVOSPOL, spol. s r. o., Turzovka je renomovaná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou v oblasti realizácie stavieb a predaja stavebného materiálu. V našich predajniach v Turzovke a Čadci ponúkame nielen stavebný materiál, ale všetko pre dom, byt a záhradu.
Patríme k najznámejším spoločnostiam na Kysuciach.
ID: 4132038  Megjelentetés dátuma: 29.7.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac