Vodič nákladného vozidla

STAVOSPOL, spol. s r.o.

Miesto práce
Turzovka
Termín nástupu
Marec 2021, prípadne dohodou
740 - 1 000 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: od 740 €/mesiac + ostatné príplatky podľa zákonníka práce. Mzda je závislá od skúseností a zručností a bude upresnená na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie nákladného motorového vozidla, preprava a vykládka tovaru s využitím zdvíhacieho zariadenia.

- Príspevok na stravovanie – stravné lístky v hodnote 5,00 €
- Zamestnanecká zľava na nákupy v našich predajniach
- Pravidelné prehodnocovanie platov
- Preplácanie nadčasov
- Sociálny fond – finančné bonusy za pracovné a životné jubileá a pri príležitosti Vianoc
- Zľavy u našich partnerov

Pozícia sa obsadzuje pre pobočku v Turzovke. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič nákladného auta

Počet rokov praxe

2

- Vodičský preukaz B, C
- 2 roky praxe
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- psychotesty vodiča, kvalifikačná karta vodiča,
- obsluha ZZ - ovládanie hydraulickej ruky vítaná

Spoločnosť STAVOSPOL, spol. s r. o., Turzovka je renomovaná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou v oblasti realizácie stavieb a predaja stavebného materiálu. V našich predajniach v Turzovke a Čadci ponúkame nielen stavebný materiál, ale všetko pre dom, byt a záhradu.
Patríme k najznámejším spoločnostiam na Kysuciach.
ID: 4040383  Megjelentetés dátuma: 2.3.2021  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac