Recepčná

STAVMIT, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na brigádu resp. TPP zamestnanca na recepciu a obsluhu v hoteli Gavurky. Pracuje sa na 12 hodinové smeny. (Možnosť prispôsobenia smien) Náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi, obsluha rezervačného systému, obsluha hostí, vytváranie rezervácií, príprava raňajok a pod.

Možnosť ubytovania priamo v hoteli, práca v mladom kolektíve, variabilita smien podľa preferencií jednotlivých zamestnancov(nie je pevný rozpis), pravidelné teambuildingy, zabezpečená strava počas pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Milé vystupovanie, flexibilita, ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka, základné PC znalosti, skúsenosti s obsluhou vítané

Sme malý rodinný hotel s cieľom vytvoriť domácu atmosféru pre všetkých, ktorí sa rozhodnú nás navštíviť. Nachádzame sa priamo v centre Terchovej. Dokážeme zabezpečiť ubytovanie aj stravu pre nových zamestnancov. Náš hotel navštevujú predovšetkým rodiny s deťmi. Počas mimosezóny zabezpečujeme ubytovanie a teambuildingy pre menšie firemné akcie. Pri komunikácii so zamestnancami sa taktiež snažíme o priateľský prístup. Pravidelne organizujeme rôzne zamestnanecké výlety, aby sme posilnili vzťahy a vytvorili tak dobré pracovné prostredie. Smeny vytvárame po dohode so zamestnancami ,aby si mohli rozvrhnúť aj mimopracovné aktivity. Bližšie informácie o našom hoteli nájdete na stránke www.hotelgavurky.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3252411  Megjelentetés dátuma: 12.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 + osobné ohodnotenie