Skladník / vodič VZV v stavebninách

STAVMAT STAVEBNINY, s r.o.

Miesto práce
Polianky 17, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
600 eur brutto + 250 eur prémie. Ďalšie odmeny: príplatky za nadčasy a víkendy, polročné a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade, ako aj skladovaného materiálu
- dodržiavanie smerníc BOZP a PO
- monitorovanie stavu zásob
- zabezpečovanie fyzickej vykládky a príjmu materiálu
- zabezpečovanie fyzického výdaju materiálu
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- zodpovednosť za správne uskladnenie materiálu
- starostlivosť o zverené pracovné prostriedky

- nákup materiálu so zamestnaneckými výhodami
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na trhu už 21 rokov
- príjemne pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou v sklade - výhoda
- preukaz vodiča VZV - výhoda
- znalosť stavebného materiálu - výhoda
- spoľahlivosť, pracovitosť a tímová práca

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o. je najväčšia celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom (veľkoobchod, maloobchod) a dopravou stavebného materiálu. Okrem stav. materiálu sa špecializujeme aj na predaj interiérových dverí, obkladov-dlažieb a sanity, farieb a omietok, náradia a stavebnej chémie a potrieb pre inštalatérov. U nás nakúpite všetko na jednom mieste pre vašu stavbu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3390034  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 eur brutto + 250 eur prémie. Ďalšie odmeny: príplatky za nadčasy a víkendy, polročné a koncoročné odmeny.