Pracovník/čka požičovne strojov a náradia – Liptovský Mikuláš

Stavebniny DEK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4763/21, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Ihned
700 - 1 200 EUR/mesiac700 EUR (+ 100 osobné ohodnotenie, + prémie, + 13.plat, nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odpovedá za chod požičovne náradia na pobočke spoločnosti
Komplexne vybavuje obchodné prípady zákazníkov požičovne náradia
Aktívne ponúka jej služby novým zákazníkom
Stará sa o dobrý technický stav požičiavaného náradia
Spolupracuje s ďalšími zložkami pobočky

Zamestnanie na HPP
Nadštandardné finančné ohodnotenie za kvalitne odvedenú prácu
Služobný telefón
Stály pracovný čas
Možnosť ďalšieho kariérneho rastu v rámci spoločnosti
Technické a obchodné zaškolenie
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Obchod a predaj

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ s maturitou
Komunikatívnosť, pozitívny vzťah k náradiu, zručnosť
Technická a fyzická zdatnosť
Obecná znalosť práce na PC
Vodičský preukaz sk. B
Prax v podobnej prevádzke výhodou
Preukaz VZV Výhodou
Elektro skúšky (Vyhláška 50) výhodou

Stavebniny DEK s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny DEK. Na Slovensku pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb v stavebníctve, akými sú technické poradenstvo, miešanie omietok a farieb, prevádzka požičovní strojov a náradia, prenájom klampiarskych dielní apod.
S obratom 95 mil. EUR a tímom viac jako 280-tich zamestnancov, ktorí sú zákazníkom k dispozícii na 19 pobočkách patria Stavebniny DEK medzi najväčších hráčov na slovenskom trhu stavebnín. Naším cieľom je dlhodobo spokojný zákazník s funkčným stavebným materiálom, konštrukciou alebo spoľahlivou službou.
Sme pripravení neustále sa vyvíjať a meniť, aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a celej spoločnosti. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom môžu byť rozvíjané myšlienky a pokrok.
Postavte si svoju budúcnosť a staňte sa súčasťou tímu Stavebnín DEK.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Žídková
E-mail: poslať životopis
ID: 4159000  Megjelentetés dátuma: 29.7.2022  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac