Bezpečnostný technik

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Bardejovská 3, 040 11 Košice, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť, koordinovať a kontrolovať všetky oblasti komplexnej bezpečnosti,
- vypracovávať interné bezpečnostné smernice,
- zisťovať a odstraňovať potenciálne bezpečnostné riziká,
- sledovať dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- spolupracovať s orgánmi verejnej a štátne správy v oblasti bezpečnosti, obrany a ochrany,
- organizovať všetky druhy školení v oblasti ochrany bezpečnosti pri práci a ochrany pred požiarmi,
- zúčastňovať sa preberacích a kolaudačných konaní investičných a stavebných celkov a kontrolovať ich spôsobilosť na prevádzku,
- viesť príslušnú dokumentáciu o požiarnej ochrane.

Výhody plynúce z uzatvorenej kolektívnej zmluvy ( DDS, stravné lístky na rámec zákona, rekondičné pobyty ... iné sociálne výhody)

Informácie o výberovom konaní

Je potrebné preukázať:

- odbornú spôsobilosť špecialistu požiarnej ochrany podľa § 11 ods. 2 zákona č. 314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov

- osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Autorizovaný bezpečnostný technik - BOZP a OPP

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
ID: 3282857  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 900