Vedúci údržby

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Bardejovská 3, 040 11 Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 130 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiť a kontrolovať prácu strediska údržby; riadiť opravy, údržbu a revízie na vyhradených technických zariadeniach (ZZ, EZ, PZ); riadiť opravy a údržbu rozvodov ústredného kúrenia a vykurovacích telies, opravárenské práce na sanitnej inštalácii, výmenu vodomerov, riadenie havarijnej služby; zodpovednosť za plnenie plánu výnosov.

Podľa kolektívnej zmluvy (doplnkové dôchodkové sporenie, systém cafetérie, odmeny pri pracovných a životných jubileách a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technik

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Platné osvedčenie na riadenie prác na vyhradených technických zariadeniach v rozsahu ZZ alebo EZ; vítaný certifikát na činnosť zodpovednej osoby za montáž určených meradiel.

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
ID: 1947649  Megjelentetés dátuma: 28.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 130 EUR/mesiac